careers-hero

ماموریت ابرناک

ما به دنبال توانمندی همه افراد در فضای دیجیتال هستیم تا ایده‌های خود را بدون محدودیت شکوفا کنند.

ما وظیفه خود را ارائه زیرساخت ابری، بصری‌سازی، مدیریت کردن و ایمن‌سازی آن می‌دانیم. ابرناک به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا نیازهای زیرساختی خود را بدون نیاز به دانش فنی پاسخ دهند. ما در تلاشیم تا در دیدگاه خود، درک عمیقی از افراد، فرایندها و فناوری‌های مورد نیاز برای ساخت و نگهداری سرویس‌ها به جهت افزایش رضایت مشتریان ایجاد کنیم. ما معتقدیم زیرساخت خلاقیت را تقویت می‌کند و با به‌کارگیری این خلاقیت، به کسب‌وکارها کمک می‌کنیم تا عملیات خود را با واگذاری زیرساخت‌هایشان به پلتفرم‌های ابری ما ساده‌تر کنند. کسب‌وکارها و استارت‌آپ‌ها می‌توانند برای تهیه، ایمن‌سازی، مقیاس‌پذیری و اجرای اقدامات کسب‌وکار خود، به محصولات و اکوسیستم ابری قدرتمند ابرناک تکیه کنند.

ارزش‌های ما

تعهدمان به بالاترین استانداردها به ما کمک می‌کند تا افراد متخصص و بااستعداد را جذب کنیم، محصولات قدرتمند بسازیم و وفاداری مشتریان را به دست آوریم. اولین دغدغه ما این است که با افرادی کار کنیم که ارزش‌های مشترکی را با یکدیگر در نظر داشته باشیم.

وفاداری
خلاقیت
تنوع
کار تیمی

#LifeatabrNOC

#LifeatabrNOC

تیم ما در محیطی مشارکتی و خلاق انرژی خود را تامین می‌کند! ما تفاوت‌ها را جشن می‌گیریم و راه‌های جدیدی را برای رشد یکدگیر ایجاد می‌کنیم، چرا که باور داریم بخشی از رشد تخصصی ما در محیط کار اتفاق می‌افتد. زندگی در ابرناک همیشه هیجان‌انگیز است، چالشی که از طریق آن تکامل پیدا می‌کنیم و یاد می‌گیریم که به عنوان یک تیم عمل کنیم.

فرایند جذب در ابرناک

careers-process

1

CV Screening

2

Phone Interview

3

Task

4

Technical Interview

5

HR Interview

6

Offer